Gå till innehåll
Strängnäsbygdens Ryttarförening
Strängnäsbygdens Ryttarförening

Ny hemsida!

Nya hemsidan

Vi är glada att äntligen publicera vår nya hemsida!

Via Svenska ridsportförbundet har vi som medlemmar fått ett förmånligt erbjudande om att bygga upp vår nya hemsida i Sitevision.I ett första steg flyttar vi över informationen från den gammla hemsidan, men med siktet inne på att utveckla innehållet på vår hemsida.

Vi hoppas du känner igen dig och vill du vara med och utveckla hemsidan med oss, tveka inte att kontakta kontoret@strangnasridskola.se. TIllsammans med våra konton på Facebook och Instagram är hemsidan en viktigt kanal att förmedla information till befintliga medlemmar och nyfikna nykomlingar!


Publicerad: 2022-12-15

Senast uppdaterad: 2022-12-15

Författare: Sara Lindholm

Sponsorer

Besöksadress

Backavägen 7 Malmby
64594 Strängnäs

Postadress

Backavägen 7 Malmby
64594 Strängnäs

Kontakta oss

0152-254 07
kontoret@strangnasridskola.se